Zájezd mladých hasičů na Slovensko

Ve dnech 8. – 12. června 2019 navštívilo družstvo starších partnerský sbor v Bystrém na Slovensku. Po pondělní dlouhé cestě se ubytovalo v prostorách tamní hasičské zbrojnice. Na druhý den byl naplánován pěší výlet na Kapušanský hrad a odpoledne hasičský trénink třech družstev partnerského sboru. Třetí den zájezdu družstvo vyrazilo na celodenní výlet na Duklu a do Údolí smrti, kde si připomněli boje Karpatsko – dukelské operace. Na cestě zpět pak navštívili prázdný bazén v Bardejove. Čtvrtý den výletu se počasí zhoršilo a proto družstvo odpoledne vyrazilo do ZOO parku ve Stropkově. Na zpáteční cestě mohlo družstvo pořídit i několik fotografií vodní nádrže Domaša. V pátek 12. července 2019 nezbývalo družstvo nic jiné než se rozloučit se svými kamarády a vyrazit na cestu domů. Tuto cestou si zpestřili návštěvou Jeskyně Slobody v Demänové.

Děkujeme našim slovenským kamarádům za možnost využít hasičské zbrojnice a za velmi příjemné společně strávené chvíle.