Výsledky soutěží – dětský kolektiv

Přehled účasti družstev v soutěžích dětských kolektivů

1965 – 2019

Účast v celostátním kole 3 x
Medailová umístění v celostátním kole 1 x – 1990 1. místo
Účast v krajském (oblastním) kole 24 x
Medailová umístění v oblastním kole 12 x
Medailová umístění v okresním kole 41 x starší

12 x mladší (3 x vítězství)

Rok Místo konání Typ soutěže Umístění
1965 Záhornice okresní 6.
1968 Deštné okresní 2.
1969 Kvasiny okresní 1.
1970 Bartošovice okresní 1.
1971 Potštejn okresní 3.
1972 Libel okresní 3.
1973 Dobruška – Mělčany okresní 3.
Rokytnice ZPV 3.
1974 Černíkovice ideová 1.
Častolovice okresní 1.
Kostelec nad Orlicí krajská 3.
Černíkovice ZPV 6.
1975 Černíkovice ideová 1.
Častolovice okresní 1.
Kostelec nad Orlicí krajská 2.
Kounov ZPV 1.
1976 Černíkovice ideová 4.
Dobré okresní 1.
Kostelec nad Orlicí krajská 1.
Vysoké Tatry celostátní
1977 Bystré okresní 1.
Kostelec nad Orlicí krajská 6.
1978 Čermná nad Orlicí okresní 2.
1979 Čermná nad Orlicí okresní 3.
Kvasiny ZPV 3.
1980 Lukavice ideová 1.
Zdelov okresní 1.
Seč krajská 5.
České Meziříčí ZPV 4.
1981 Zdelov okresní 1.
Hradec Králové krajská 6.
1982 Chábory ZPV 1.
1983 Kostelec nad Orlicí okresní 9.
Častolovice ZPV 3.
1984 České Meziříčí okrsková 1.
Rychnov nad Kněžnou okresní 1.
Hradec Králové krajská 5.
Kostelec nad Orlicí ZPV 3.
1985 Opočno obvodní 1.
Solnice okresní 2.
Albrechtice ZPV 2.
1986 Opočno obvodní 1.
Rychnov nad Kněžnou okresní 1.
Rychnov nad Kněžnou krajská 8.
Kvasiny ZPV 2.
1987 Kvasiny obvodní 1.
Dobruška okresní 1.
Pardubice krajská 9.
Bystré ZPV 2.
1988 Dobré obvodní 2.
Borohrádek okresní 3.
Kounov ZPV 1.
1989 Pohoří obvodní 1.
Kostelec nad Orlicí okresní 1.
Žamberk krajská 2.
Bystré ZPV 2.
1990 Pohoří obvodní 1.
Opočno okresní 1.
Bílé Poličany krajská 1.
Havlíčkův Brod celostátní 1.
Chábory ZPV 2.
1991 Pohoří obvodní 1.
Velká Čermná okresní 2.
Kvasiny ZPV 3.
1992 Čermná nad Orlicí okresní 3.
Liezen, Rakousko mezinárodní 13.
Vamberk ZPV 1.
1993 Dobřany okresní 1.
Letohrad krajská 3.
Tutleky ZPV 10.
1994 Lično okresní 5.
Lukavice ZPV 13.
1995 Černíkovice okresní 3.
Bílý Újezd ZPV 3.
1996 Malá Čermná okresní 5.
Černíkovice ZPV 8.
1997 Lično okresní 1.
Jičín oblastní 8.
Bystré ZPV 1.
1998 Žďár nad Orlicí okresní 1.
Broumov oblastní 3.
Opočno pohárová 2.
Schwarzenau, Rakousko mezinárodní 50.
Slatina nad Zdobnicí ZPV 8.
1999 Černíkovice okresní 6.
Opočno pohárová 4.
Čermná nad Orlicí ZPV 10.
2000 Malá Čermná okresní 3.
Opočno pohárová 3.
Čestice ZPV 1., 16. (mladší)
2001 Nízká Srbská pohárová 7., 3. (mladší)
Lično okresní 1., 4. (mladší)
Holice oblastní 7.
Opočno pohárová 4.
Bystré mezinárodní 1., 10. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 12.
Vamberk ZPV 1., 10. (mladší)
2002 Bílý Újezd okresní 1., 3. (mladší)
Dvůr Králové n. Labem oblastní 3.
Mezilesí pohárová ZPV 4., 4. (mladší)
Bystré ZPV 3., 6. (mladší)
2003 Přepychy okresní 2., 2. (mladší)
Lewin Klodzki, Polsko mezinárodní 2.
Rokytnice v O. h. ZPV 10., 4. (mladší)
2004 Vamberk okresní 5., 3. (mladší)
Opočno pohárová 9.
Bystré, Slovensko mezinárodní 5.
Val ZPV 12., 4. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 22.
2005 Ještětice okresní 6., 1. (mladší)
Bystré mezinárodní 8.
Houdkovice ZPV 9., 6. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 23.
2006 Jílovice okresní 4., 1. (mladší)
Lewin Klodzki mezinárodní 5.
Černíkovice ZPV 13.
2007 Přepychy okresní 8., 21.
Großbeeren mezinárodní 7.
Lukavice ZPV 6.
2008 Nízká Srbská pohárová 3.
Bohdašín pohárová 4.
Bílý Újezd pohárová 1.
Přepychy okresní 2.
Kamenec u Poličky krajská 7.
Bystré, Slovensko mezinárodní 3.
Petrovice, okr. Třebíč kvalifikace CTIF 3.
Slatina nad Zdobnicí ZPV 1., 6. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 8.
2009 Nízká Srbská pohárová 2.
Bohdašín pohárová 2.
Bílý Újezd pohárová 1.
Voděrady okresní 1., 11. (mladší)
Opočno pohárová 5.
Solnice, Bystré krajská 3.
Záměl ZPV 1., 10. (mladší)
2010 Nízká Srbská pohárová 11.
Bohdašín pohárová 1.
Ještětice okresní 1., 2. (mladší “A”) 13. (mladší “B”)
Bílý Újezd pohárová 1.
Nová Paka krajská 3.
Bystré u Poličky mezinárodní 1,. 5. (mladší)
Čestice ZPV 11,. 8. a 15. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 18., 30.
2011 Bílý Újezd pohárová 5.
Přepychy okresní 6., 10. (mladší)
Opočno pohárová 7.
Houdkovice ZPV 6., 14. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 13.
2012 Bystré pohárová 1., 1. (mladší)
Nízká Srbská pohárová 8.
Jevíčko pohárová 6.
Jílovice okresní 2., 5. (mladší)
Nové Město nad Metují krajská 7.
Opočno pohárová 4., 9. (mladší)
Křovice pohárová 1.
Bystré ZPV 1., 3. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 11., 13. (mladší)    1., 12.
Skuteč kvalifikace MH 4.
2013 Havířov  pohárová (halová) 21., 22. (mladší)
Provoz  pohárová (LM RK) 6., 9. (mladší)
Bystré  pohárová (LM RK) 1., 1. (mladší)
Nízká Srbská  pohárová 3.
Bohdašín  pohárová 14.
Pohoří okresní 1., 2. (mladší)
Trutnov krajská 6.
Opočno  pohárová (LM RK) 1., 4. (mladší)
Čánka  pohárová (LM RK) 1., 3. (mladší)
Křovice  pohárová (LM RK) 3., 8. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 2., 4. (mladší)
Olešnice u RK ZPV 5., 4. (mladší)
Javornice pohárová (LM RK) 7., 6. (mladší)
 

2014













Havířov  pohárová (halová) 12.
Provoz  pohárová (LM RK) 1., 5. (mladší)
Bystré  pohárová (LM RK) 2., 2. (mladší)
Houdkovice  pohárová (LM RK) 1., 2. (mladší)
Ještětice okresní 1., 5. (mladší)
Kvasiny pohárová (LM RK) 8., 9. (mladší)
Přelouč krajská 6.
Opočno pohárová (LM RK) 3., 6. (mladší)
Čánka pohárová (LM RK) 1., 3. (mladší)
Ledce pohárová (LM RK) 1., 5. (mladší)
Křovice pohárová (LM RK) 1., 4. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 3.
Rokytnice v Orlických horách ZPV 4., 3. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 2., 18.
 2015

















Havířov  pohárová (halová) 20.
Provoz pohárová (LM RK) 2., 5. (mladší)
Náchod – Běloves  pohárová 2.
Bystré  pohárová (LM RK) 2., 2. (mladší)
Nízká Srbská  pohárová 2.
Houdkovice  pohárová (LM RK) 1., 2. (mladší)
Kvasiny  pohárová (LM RK) 3., 5. (mladší)
Přepychy okresní 1., 2. (mladší)
Jílovice  pohárová (LM RK) 1., 7. (mladší)
Týniště nad Orlicí, Bystré krajská 2.
Opočno  pohárová (LM RK) 1., 6. (mladší)
Čánka  pohárová (LM RK) 1., 3. (mladší)
Wolfsbach, Rakousko Zemské setkání Dolních Rakous 13., 2. (zahraniční družstva)
Ledce  pohárová (LM RK) 2., 6. (mladší)
Křovice  pohárová (LM RK) 1., 2. (mladší)
Lukavice  pohárová (LM RK) 1., 11.
Mezilesí pohárová ZPV 3., 10.
Slatina nad Zdobnicí ZPV 2., 8. (mladší)
2016 Havířov  pohárová (halová) 5.
Provoz pohárová (LM RK) 1., 2. (mladší)
Náchod – Běloves pohárová 1.
Bystré pohárová (LM RK) 2., 1. (mladší)
Houdkovice pohárová (LM RK) 3., 1. (mladší)
Kvasiny pohárová (LM RK) 5., 1. (mladší)
Jílovice okresní 1., 3. (mladší)
Jílovice pohárová (LM RK) 4., 2. (mladší)
Nová Paka krajská 1.
Opočno pohárová (LM RK) 1., 6. (mladší)
České Budějovice Mistrovství ČR 14.
Ledce pohárová (LM RK) 2., 5. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 8., 6. (mladší)
Čestice ZPV 1., 6. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 13., 16.
2017 Havířov  pohárová (halová) 27.
Provoz pohárová (LM RK) 12., 6. (mladší)
Bystré pohárová (LM RK) 1., 1. (mladší)
Houdkovice pohárová (LM RK) 4., 5. (mladší)
Kvasiny pohárová (LM RK) 6., 3. (mladší)
Ještětice okresní 3., 2. (mladší)
Jílovice pohárová (LM RK) 6., 6. (mladší)
Opočno pohárová (LM RK) 7., 5. (mladší)
Čánka pohárová (LM RK) 5., 5. (mladší)
Ledce pohárová (LM RK) 1., 6. (mladší)
Křovice pohárová (LM RK) 6., 3. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 19., 5. (mladší)
Olešnice v O.h. ZPV 10., 5. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 5., 7.
2018



Havířov  pohárová (halová) 34., 6. (mladší)
Provoz pohárová (LM RK) 8., 10. (mladší)
Náchod – Plhov pohárová 1.
Bystré pohárová (LM RK) 2., 1. (mladší)
Houdkovice pohárová (LM RK) 7., 2. (mladší)
Kvasiny pohárová (LM RK) 6., 3. (mladší)
Přepychy okresní 5., 1. (mladší)
Jílovice pohárová (LM RK) 5., 9. (mladší)
Opočno pohárová (LM RK) 5., 6. (mladší)
Čánka pohárová (LM RK) 7., 7. (mladší)
Ledce pohárová (LM RK) 7.
Křovice pohárová (LM RK) 5., 7. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 7., 1. (mladší)
Lukavice ZPV 1., 2. (mladší)
Mezilesí pohárová ZPV 12., 19.
 2019
 
 
 



Havířov  pohárová (halová) 30., 12. (mladší)
Provoz pohárová (LM RK) 6., 4. (mladší)
Bystré pohárová (LM RK) 7., 1. (mladší)
Houdkovice pohárová (LM RK) 7., 3. (mladší)
Kvasiny pohárová (LM RK) 4., 10. (mladší)
Pohoří okresní 3., 2. (mladší)
Jílovice pohárová (LM RK) 12., 3. (mladší)
Opočno pohárová (LM RK) 4., 3. (mladší)
Čánka pohárová (LM RK) 8. (mladší)
Křovice pohárová (LM RK) 7., 1. (mladší)
Lukavice pohárová (LM RK) 4., 5. (mladší) 
Křovice zahajovací ZPV 4., 4., 10. (mladší) 
Mezilesí pohárová ZPV 8., 23.,