Ročník 2002 – 2003

OPRAV!!!Jaromír MaisnerBystré11Samuel Hejzlar Bystré10Roman Květoň Sedloňov9Tomáš Kaválek Bystré9Jan MaisnerBystré9Michaela ČtvrtečkováBystré9Marek DuškaBystré9Jarmila HejzlarováBystré9Markéta HejzlarováBystré8Jiří Maisner Bystré8Nikola ČtvrtečkováBystré7

Jméno Bydliště Věk
Jan Franc Bystré 10
     

Podzim

…opět nastal čas, abychom se zdokonalovali  a připravovali na branný závod. Střelba, šplh, uzle, zdravověda, topografické značky a stále dokola. Pomáhali jsme při úpravě trati na závod v Bystrém, ve farských lesích. Malou generálku před bysterským závodem měla hlídka (Honza, Sam, Roman a kluci Maisnerovi) v sobotu 12. října 2002 na branném závodu v Mezilesí, kde obsadili nádherné 4. místo.

Branný závod v Bystrém

Počasí nám nepřeje, prší a je zima, ale my jsme připraveni bojovat. Máme dvě hlídky. Naše hlídky si nakonec doběhly pro 6. místo a odměnou nám bylo teplé občerstvení z udírny.

Zima

Třináctého prosince jsme navštívili tradiční výstavu betlémů v Mezilesí. O den později jsme secvičili kulturní vystoupení pro dětskou vánoční besídku, na kterou se každý rok těšíme. Dvacátého osmého prosince se konala výroční valná hromada, na kterou jsme si také připravili kulturní program.

Jaro

Po zimním odpočinku začínáme zase trénovat ba okresní kolo Plamen. Opakujeme si topografické značky, uzle, ale hlavně trénujeme běh. Dvacátého druhého března se konal pro nás malý karneval plný maškar, soutěží, sladkých odměn s tombolou. Při koledách jsme si vykoledovali plnou tašku sladkostí. Třináctého dubna jsme nezapomněli na naše starší spoluobčany při jejich setkání. Třicátého dubna jsme opět pálili čarodějnice. Dvacátého šestého dubna nás čekal Pohádkový les na Cikánských toulkách, který byl plný malých vytrvalců. Dvacátého čtvrtého května jsme se snažili trochu pomoci při čištění koupaliště.

Okresní kolo v Přepychách

Spali jsme ve stanech na místním hřišti. Počasí bylo velmi pěkné, ale úmorné. Snažili jsme se ze všech sil a odměnou nám bylo 2. místo.

Začíná léto

Jedenáctého června jsme se sešli u naši vedoucí p. Šubrtové. Přišli také starší hasiči p. Dusílka. Zhodnotili jsme uplynulý rok a opékali jsme kuřata. Dvacátého devátého června se pro děti pořádal na koupališti dětský den. Soutěžili jsme, hledali poklad a každý z nás si odnesl pěkný dárek. Šestého července jsme byli na výletě v polském Lewíně Klodzkém, kde se konaly 4. hry bez hranic mladých hasičů.