2010 – 2011

Jméno Bydliště
Baše Vlastimil Dobruška
Dyntar Václav Janov
Jakubský Jiří Ohnišov
Jára Daniel Zákraví
Kratochvíl Filip Bačetín
Matouš Ondřej Zákraví
Marval Tomáš Bačetín
Marval Filip Bačetín
Prášek Daniel Dobruška
Scheepers Mitchel Bystré
Smola Martin Bačetín

Závod požárnické všestrannosti – Čestice

Dne 2.10.2010 jsme se zúčastnili našeho prvního závodu v kategorii dorostenců a to závodu požárnické všestrannosti v Česticích. Nejspíš díky chybě na azimutu jsme skončili na 2. místě bez náskoku do jara.

Závod požárnické všestrannosti – Mezilesí

Na ZPV do Mezilesí se nám nepodařilo složit celé dorostenecké družstvo, a tak jsme jako jednotlivci závodili Mitchel, Filip a Vašek a jejich výsledná místa nepatřila mezi nejhorší.

Okrsková soutěž Sněžné

V sobotu 14. května jsme vyrazili na soutěž do Sněžného. Naším hlavním cílem bylo nasbírat nějaké zkušenosti, ale i zkusit zabojovat. Sice jsme celkově obsadili 9. místo, kvůli nepovedenému útoku, mohli jsme si však vyzkoušet běhání disciplín v konkurenci.

Okresní kolo Křovice

Okresní kolo v Křovicích bylo 4. června. Měli jsme slibný začátek vítězstvím v běhu na 100 m s překážkami a dalším prvním místem ve štafetě 4 x 100 m. O vedoucí pozici jsme však přišli nepovedeným útokem a třemi chybami v testech. V naší kategorii jsme skončili na 2. místě a v kategorii mužů na 6. . Snad se nám podaří napravit chyby a příště vyhrát.

Podorlická liga 2011

V Trnově 1ě. června jsme běželi požární útoky “na sklopky”. Spojily se zde dvě ligy a my jsme přes snahu umístili jako třicátí.

Na další útok jsme vyrazili 18. června do Semechnic, kde jsme doběhli na lepším místě a to na 9.

Následující soutěž byla v Meziměstí 23. července. Naším konečným výsledkem bylo 11. místo, které snad hravě příští rok překonáme.