2011

Okrsková soutěž v požárním sportu se konala za chladného počasí 14. května ve Sněžném. Do soutěže jsme zapojili soutěžní družstvo mužů a soutěžní družstvo dorostenců. Družstvo mužů obsadilo 4. místo, družstvo dorostenců 9. místo.  Okresního kola v PS, 4. června v Křovicích se zúčastnilo družstvo mužů. Družstvo mužů celkovým 2. místem vybojovalo postup do krajského kola. Krajské kolo se konalo v Trutnově a družstvo zde obsadilo medailové 3. místo. Kromě postupových soutěží se družstvo zúčastnilo seriálu soutěží Podorlická liga a obsadilo zde 3. místo v celkovém hodnocení. Družstvo rovněž se rovněž zúčastnilo soutěže v Kobylí.

Do soutěží hry Plamen jsme zapojili 1 soutěžní družstvo mladších a 1 soutěžní družstvo starších. Družstvo mladších se zúčastnilo okresního kola hry Plamen v Přepychách, 27. – 29. května. Družstvo zde obsadilo 10. místo. Družstvo starších se na rozdíl od let minulých nezapojilo do žádné ze soutěží na okrese Náchod. Plně se tak zapojilo až do okresního kola hry Plamen v Přepychách. Při svém prvním vystoupení v kategorii straších obsadilo 6. místo. Družstvo starších se dále zúčastnilo soutěží v Bílém Újezdě a Opočně, kde obsadilo 5.  a 7. místo. Obě dvě družstva se zúčastnila zahajovacího závodu požárnické všestrannosti, 6. října v Houdkovicích. Družstvo mladších zde skončilo na 14. místě a družstvo starších na 6. místě. Družstvo starších pak ukončilo soutěžní ročník 13. místem v ZPV v Mezilesí.

Družstvo dorostenců se zapojilo do okresního kola celoroční činnosti dorostu v Křovicích. Po chybě v testech zde obsadilo 2. místo. Do nového soutěžního ročníku se zapojilo zahajovacím závodem požárnické všestrannosti v Houdkovicích. Závod nedokončilo a obsadilo v něm 5. místo. O týden později v Mezilesí podalo družstvo lepší výkon a obsadilo 2. místo. Společně s družstvem mužů se družstvo dorostenců zúčastňovalo soutěží Podorlické ligy. V jejím celkovém hodnocení obsadilo 24. místo

Družstvo CTIF obsadilo 5. místo na 2. MČR v klasických disciplínách CTIF, které se konalo ve Dvoře Králové nad Labem.

Členové sboru se zúčastnili výročních valných hromad v Bystrém u Poličky a v Bystrém na Slovensku. Řada členů oslavila v tomto roce kulatá životní jubilea. V průběhu roku byla provedena generální oprava hasičské zbrojnice, do které se zapojili i členové sboru.

V 31. prosinci bylo členem našeho sboru celkem 116 mužů, žen a dětí.

Kompletní text výroční zprávy naleznete ZDE.