2007 – 2008

Jméno Bydliště
Jiří Beneš Bohuslavice
Marek Duška Bystré
Marek Frelich Dobruška
Tomáš Matějů Sudín
Adam Novotný Val
Martin Novotný Bačetín
Martin Štainer Sněžné
Richard Štěpán Kounov

Svatováclavský pohár Dvůr Králové nad Labem – 30.9.2007

Celkové 5. místo

Závod požárnické všestrannosti – Lukavice, 13.10.2007

Celkové 1. místo

Přijetí u hejtmana

22.října 2007 byl náš vítězný kolektiv společně s představiteli sboru přijat hejtmanem Královéhradeckého kraje p. Pavlem Bradíkem. Ten nám poděkoval za vynikající výsledek a reprezentaci kraje. Na závěr setkání nám předal pamětní listy.

Jaro 2008

Nácvik na soutěže v disciplínách CTIF.

Okrsková soutěž Sněžné, 10. května 2008

Celkové 3. místo.

Okresní kolo dospělých a dorostu Dobruška, 8. června 2008

V kategorii dorostu jsme obsadili celkové 1. místo. Společně jsme také soutěžili v PS dospělých. Zde jsme obsadili celkové 2. místo a vybojovali si tak postup do krajského kola.

Krajské kolo celoroční činnosti dorostu – Nové Město nad Metují

V letošním roce se krajské kolo dorostu konalo v Novém Městě nad Metují na místním tartanovém okruhu. Hodně jsme se přetahovali s dorostenci z Velichovek. Když jsme před startem útoků věděli, že máme  stejný počet bodů jako Velichovky, tak to v nás vzbudilo divný pocit. Poté, co odběhlo družstvo z Velichovek nám spadl velký kámen ze srdce, poněvadž měli v tomto neplatný pokus a nám stačilo dát pouze platný pokus. Nakonec se časomíra zastavila nad 60 vteřinami. Na MČR do Trutnova jsme ale přesto postoupili.

MČR Trutnov

Po krajské soutěži jsme odjížděli na MČR do Trutnova plni nejistoty a se smíšenými pocity. První neplatný pokus ve štafetě nás příliš neuklidnil. Druhý jsme však zlepšili a dostali se na 2. místo. Bezchybný test nás po prvním dnu posunul do čela celé soutěže. V nedělních stovkách se nám však moc nedařilo a 11. místo z této disciplíny nás posunul na průběžné 2. – 3. místo. Požární útok byl plný zaváhání hlavních favoritů a náš čas nás dlouho držel na znovu vybojované 1. pozici. Z té nás odsunuly až dva opakované pokusy. Od obhajoby titulu nás v celkovém součtu dělily 2 desetiny sekundy.