Marval Filip Bačetín
Marval Tomáš Bačetín
Smola Martin Bačetín

Podorlická liga Dobruška

Na další soutěž Podorlické ligy jsme vyrazili 3. září do Dobrušky. Snažili jsme se bojovat, ale umístili jsme se až na 13. místě.

Podorlická liga Opočno

Požární útok v Opočně 10. září byl šancí na vylepšení našich předchozích neúspěchů, avšak 14. místo bylo zklamáním.

Podorlická liga Častolovice

Naše poslední soutěž v lize se konala 17. září v Častolovicích. Zde naše chyby vyvrcholily neplatným pokusem. Nezbývá nám nic jiného neý se z nich poučit, trénovat a v dalších letech v nich soutěžit.

Závod požárnické všestrannosti Houdkovice

Na branný závod jsme vyrazili 8. října, a protože jsme tuto soutěž v kategorii dorostu již běželi, věřili jsme v úspěch. Naneštěstí brzy po vyběhnutí ze startu došlo ke zranění člena týmu, který přestože se snažil, nedokázal dokončit běh. Přestože ostatní závod doběhli, byl klasifikován jako nedokončený a my diskavlifikovaní. Skončili jsme na 5. místě.

Závod požárnické všestrannosti Mezilesí

O týden později, dne 15. října, jsme dostali šanci zúčastnit se dalšího “braňáku” a dokázat, že bez úrazu jsme v ní dobří. Závod se nám vydařil až na drobné chyby, které musíme do příště vypilovat, a získali jsme krásné 2. místo.

Příprava v tělocvičně

Abychom přes zimu nevyšli ze cviku, dojížděli jsme spolu s družstvem starších do tělocvičny v Dobrušce. Zde jsme ve spolupráci s atlety z Dobrušky posilovali kondici na jarní soutěže.

Podorlická liga – Houdkovice

Do Houdkovic jsme vyrazili na tradičně zahajovací soutěž Podorlické ligy 8. května 2012. Naše naděje na slušný výsledek zchladly, když se stala chyba na rozdělovači, která pro nás znamenala až 15. místo.

Okrsková soutěž

V sobotu 19. května se konala v Olešnici okrsková soutěž. A my opět věřili v dobrý výsledek, neboť na požární útok byly dva pokusy. Ani jeden se nám však nepovedl a “okrsek” pro nás skončil 11. místem. Někteří členové družstva se zde zúčastnili běhu na 100m s překážkami.

Okresní kolo

Letošní okresní kolo se běhalo v sobotu 2. června v Pohoří, kam jsme se vydali zúčastnit. Už před příjezdem jsme nebyli nadšení, protože jsme kvůli nemoci nemohli soutěžit v plné sestavě. Z disciplín se nám nepovedlo téměř nic kromě 1. místa v testech. Nakonec jsme odjížděli s celkovým 4. místem.