1991 – 1992

Členové kolektivu

Jméno Bydliště Věk
Jan Bartoš Bystré 17
Václav Drašnar Bystré 15
Michal Dusílek Bystré 17
František Haufer Janov 17
Josef Linhart Bohdašín 15
Miroslav Linhart Bohdašín 17
Josef Mach Bystré 17
David Moravec Dobřany 17
Michal Moravec Dobřany 17
Josef Ševc Bystré 16

Nácviky na závod požárnické všestrannosti

  1. 9. 1991 – seznámení s disciplínami závodu,teoretická příprava
  2. 10. 1991 – nácvik disciplín

12.10.1991 – nácvik disciplín,střelba

Závod požárnické všestrannosti

Do podzimní soutěže závodu požárnické všestrannosti se přihlásilo málo družstev dorostenců i dorostenek. V dorostenecké soutěži se nám podařilo zaběhnout nejlepší čas a tím získat i první místo.

Příprava na okresní soutěž

Jarní čas přináší i starosti s přípravou na okresní kolo mládeže a dorostu. Po našem dobrém umístění v podzimní soutěži chceme pokračovat v dobrých výsledcích i na jaře. Přípravu na soutěž jsme zahájili účastí na okrskovém kole pořádaném na hřišti v Bystrém 8. 5. 1992. Soutěžilo se v provedení požárních útoků. Celkově jsme se umístili na čtvrtém místě mezi družstvy mužů. Na další disciplíny okresního kola se připravujeme na hřišti v obci, kde máme vyměřenou dráhu s překážkami.

Okresní kolo

Okresní kolo proběhlo pro nás bez konkurence a získali jsme postup do oblastního kola konaného v Bílých Poličanech.

Úspěšná soutěž

Okresní kolo mužů a žen se konalo 31. 5. na stadionu v Dobrušce. Do soutěže jsme byli zařazeni dodatečně za družstvo, které se odhlásilo. V soutěži se nám však dařilo. V soutěži 100 m překážek, ve štafetě a požárním útoku jsme obsadili 2. místa. Celkový výsledek vyzněl pro nás příznivě. Rozdílem 0, 4 s jsme získali stříbrné medaile za druhé místo v soutěži.

Oblastní kolo

Soutěž oblastního kola dorostu probíhala v Bílých Poličanech, kde jsme byli ubytování ve stanech. Soutěžní disciplíny jsme absolvovali na stadionu ve Dvoře Králové. Byla to naše první vyšší soutěž a tak jsme sem jeli sbírat zkušenosti. V soutěži se nám dařilo se střídavými úspěchy a tak jsme nakonec v celkovém pořadí obsadili 7. místo. Mnohému jsme se však přiučili a tak věříme v lepší umístění příště.