Krizová opatření vlády – činnost družstev mladých hasičů

Vážení rodiče,

vzhledem k vyhlášeným krizovým opatřením vlády ČR platným od 8. října 2020 vyplívá pro činnost našich družstev mladých hasičů následující:

a) ZPV v Bystrém, dne 10. října 2020 se bude konat dle plánu. Závodníci dorazí k budově bývalé školy těsně před startem. Do startu budou používat vlastní ochranou roušku. Po doběhu do cíle se závodíci převléknou, najedí se ve vyhrazeném venkovním prostoru před budovou a v roušce odejdou domů. V případě onemocnění dítěte v době 14 dnů po konání závodu Vás žádáme o neprodlené informování vedoucích družstev.

b) Soutěže v Mezilesí, 17. října 2020 se naše soutěžní družstva nezúčastní.

c) Výlet na letiště V.Havla v Praze plánovaný na 24. října 2020 se ruší a bude uskutečněn v jarním temínu.

d) Vzhledem k maximálnímu povolenému počtu osob ve venkovních prostorách se schůzky mladých hasičů ruší minimálně do dne ukončení nouzového stavu, tj. do 3. listopadu 2020.