Náš prázdninový kemp skončil

O trochu později než v jiných dnech jsme se dnes probudili do posledního dne našeho společného kempu.

Aktivity plánované na dnešek měly charakter pracovních činností, kterým jsme se zatím mnoho nevěnovali. Vyrazili jsme proto na místní hřiště, abychom jej sběrem větví a klacků napadaných při posledních bouřkách připravili na sečení. Měli jsme také příležitost pozorovat lesní dělníky při nakládání dřeva.

Další směna nás čekala po návratu do bývalé školy. Zatímco se mladší věnovali posledním hodinám matematiky a českého jazyka, připravovali starší poslední společný oběd a zahájili úklid prostor, kde trávili poslední dny.

A že bylo co uklízet!

Po obědě už nezbývalo nic jiného než se naposledy společně sejít, popovídat si a pak vyrazit domů na prázdniny. Po společném hodnocení jsme si rozdali námi vytvořené práce a tím pět báječných dnů v Bystrém organizovaných ve spolupráci s Českou radou dětí a mládeže za podpory MŠMT ČR skončilo.

Nyní nás již čekají prázdniny a v jejich závěru snad dvě společné soutěže.

Děkujeme tímto všem lektorům, vedoucím a SŠ Podorlickému vzdělávacímu centru v Dobrušce za zapůjčení 3D tiskárny.